REFERENCE - reference se připravují

Další reference na Google "Zde"

reference focení

Na Dana jsme narazili po dlouhém hledání svatebního fotografa. Jeho fotky nás zaujaly na první pohled, protože byly jiné – měly v sobě život. Takže volba byla jasná a rozhodně jsme neprohloupili. Spolupráce byla super! Dan je moc příjemný a vstřícný. Focení probíhalo v pohodové atmosféře. Finální fotky jsou dokonalé, co víc si přát. Máme nádhernou památku na celý život.

Děkujeme!!! Katka & Jarda

 

 

Když jsme s Marťou seděli u internetu a hledali fotografa, tak jsme měli jasnou představu. Měl to být člověk, který má cit, duši, nápad, smysl pro humor a je naše krevní skupina. Když jsme prošli pár internetových stránek a prohlédli si práci vybraných fotografů, tak nás oba oslovil Dan.

Dan je člověk, který své práci nejenom rozumí, ale hlavně ho baví. To je dnes velice důležité. Můžete mít vybavení za tisíce, ale pokud to děláte pouze a jenom pro peníze, tak se to na Vaší práci podepíše.

Danovo fotky mají duši, a to je to, co nás oslovilo.

Spolupráce byla perfektní, a proto ti chceme touto cestou veřejně poděkovat.

Děkujeme, že jsi byl v tak důležitý den s námi a udělal nám nádhernou památku.

 

Dane, velké díky a klobouk dolů před tvou prací. Míša a Martin

 

 

Hledali jsme fotografa, který zachytí nejdůležitější okamžiky našeho svatebního dne civilně, bez zbytečných umělých efektů, a přesto budou mít snímky náboj.

Danovi se to podařilo dokonale.

Možná i díky neformální předsvatební schůzce, na kterou nás pozval a díky které jsme poznali "našeho" fotografa dříve než před obřadní síní.

Focení se pak odehrávalo ve velmi příjemné náladě. Máme od Dana nádhernou galerii fotografií, které odpovídají našim představám a dokonale vystihují atmosféru svatebního dne. K tomu všemu je u Dana samozřejmostí rychlá a spolehlivá domluva. Určitě všem doporučuji.

P.S. Věřte jeho radám při focení.

Díky Dane.

Jitka a Jarda

 

 

Dan Lorenc je skutečně Pan Fotograf! Fotky, které nám udělal, naprosto předčily naše očekávání. Vyslovili jsme jen jedno - ,,chtěli bychom jednu rodinnou fotku". Aniž by předem věděl jaká skupina lidí na focení přijde, okamžitě si nás všechny poskládal před aparát a už si nás šteloval a otáčel a nakláněl.. a přesně věděl, co kterou fotkou bude chtít říct. Práce s ním byla vážně moc příjemná. Má hlavu plnou nápadů a i z fotek samotných vyzařuje pohodová atmosféra, která především díky němu v ateliéru probíhala. Nám všem bylo velkou ctí a velkým potěšením s panem Lorencem spolupracovat. Máme nádhernou památku a krásné vzpomínky na focení. Za vše moc děkujeme a DOPORUČUJEME DÁLE!

 

Pavlína a Jirka Špakovi

 

Krásný den Dane,

tak se kochám a žasnu nad úžasnými fotografiemi :-). Jsem nadšená!!! akorát je to nadlidský úkol - vybrat jich jen pár... všechny jsou krásné a v každé je zachyceno "něco". Super práce Dane, děkujeme moc.

Zdeňka s rodinou

 

Reference fotografa

profesionální fotoateliér